К.: Дух і літера, 2008. – 456 с. Мова рос. – Обкл. тверда – Форм. 60х84/16 – ISBN 978-966-378-088-7

   Цю збірку складають матеріали щорічної міжнародної конференції «Успенські читання», що проходила у Києві 2007 року.

   Дружба – це те, що сучасний світ настирно виганяє за свої межі і без чого він не може існувати, піднімаючи людину до висот жертвенної, самозреченої любові – бо «не має більше тої любові, коли хтось положить душу свою за друзі свої» Іоан 15:30), – вона разом з тим дарує відчуття підтримки, радість, впевненість, надію. Вона залучає людину до кола довірених Божих обранців: «Я назвав вас друзями, тому що сказав вам все, що чув від Отця Мого», – сказав Христос (Иоан.15:15).

   Своїми враженнями про дружбу діляться богословии, філософи, філологи, історики: Митрополит Мінський і Слуцький Філарет, архиєп. Полтавський і Кременчуцький Філіп, архиєп. Іван Юркович, о. Михаїл Аксьонов-Меєрсон, о. Михаїл Ван Парейс, о. Антоній Ламбрехтс, о. Володимир Зелінський, Ізабель де Андіа, Олена Глазова, Ірина Багратіон-Мухранелі, Катажина Перейра, Марек Кіта, Антуан Аржаковський, Надія Нікітенко, Віктор Малахов, Костянтин Сігов, Микола Еппле, Віталій Даренський. Збірник доповнений матеріалами, присвяченими пам’яти тих, хто пішов із життя: В.С.Горського та М.М. Косицького. Рубрика «Зі спадку» познайомить читача з маловідомою статтею С.С. Аверинцева і надасть нові матеріали про М.О. Полторацького.

   Книга призначена для всіх, хто цікавиться різноманітними галузями гуманітарних знань, особливо для викладачів і студентів духовних і світських закладів.  

 

Все книги сборники "Успенских чтений" смотрите здесь.

Search
User login
"Успенские чтения"

banner

banner