19 грудня, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, архімандрит Філарет (Єгоров) звершив літургію у Хрестовоздвиженському храмі с. Мостище.

За літургією молилися міжнародні гості: співробітниця Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету та Інституту світової літератури ім. А. Горького РАН, літературознавець із Італії Елена Маццола та перекладачка з італійської мови та викладачка Московського педагогічного державного університету Оксана Дубнякова, які представляють християнське братство "Comunione e Liberazione" ("Спілкування і звільнення"), доцент кафедри філософії науки та теорії культури Харківського національного університету ім. В. Каразіна філософ та теолог Олександр Філоненко, а також працівники науково-видавничого об’єднання «Дух і Літера» та Центру св. Климента Лідія Лозова та Ольга Биканова.

З іконою преп. Паїсія28 листопада 2015 року, в день пам’яті Паїсія Величковського та перший день Різдвяного посту, вікарій Київської митрополії Високопреосвященніший архієпископ Макарівський Іларій з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив Божественну літургію в храмі преподобної Параскеви Сербської с. Лишня Бишівського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Бишівського благочиння, настоятель храму архімандрит Філарет (Єгоров), духовенство Макарівського вікаріатства.

За богослужінням молилися: церковнослужитель храму, наразі в.о. керівника Трьохізбенської військово-цивільної адміністрації Луганської області Руслан Ткачук, голова обласного фонду милосердя та здоров’я при Київській обласній державній адміністрації Галина Єкименкова, сільський голова сіл Лишня та Осикове Андрій Шевчук, представники органів місцевого самоврядування, вчитель християнської етики загальноосвітньої школи с. Лишня Тетяна Лозовенко зі своїми учнями, гості з різних населених пунктів України.

Архиерейская литургия в воскресенье, 1 ноября 2015 года
Встреча "летающей общины"
С. Тимченки Харьковской области

Проповедь архиепископа Макаровского Илария после Евангельского чтения

Слово владыки Илария после литургии. Слова о. Потапия и А. Филоненко

Фотоальбом:

Відео:

Search
User login
"Успенские чтения"

banner

banner