КЛБІ 2015

На свято Святої Трійці та Духів день отець Філарет відслужив декілька богослужінь у храмах сіл Лишня, Осикове та Мостище. Особливістю цьогорічного святкування стала перша служба в новозбудованому храмі святителя Климента Римського у куполі "Ковчега" - молебень Святій Трійці та освячення зілля. 

Відеозаписи цих днів, а також фотографії запрошуємо переглянути нижче: 

1. У суботу 7 червня 2014 року, навечір'я свята Святої Трійці, служили всеношне бдіння у  новозбудованому храмі на честь ікони Божої Матері "Всецариця" с. Осикове (переглянути фотографії). Дивіться проповідь настоятеля:

Храм на честь ікони Божої Матері "Всецариці" в Осиковому

2. У неділю, 8 червня, на свято П'ятдесятниці, в храмі на честь Преподобної Параскеви Сербської с. Лишня відбулася Божественна літургія (переглянути фотографії).

Нижче Ви можете подивитися відео: кадіння у храмі та проповідь о. Філарета:

3. Цього ж дня після Літургії на парафії було звершено першу службу - молебень та освячення зілля - в новозбудованому "верхньому" храмі на честь святого священномученика Климента, Папи Римського (переглянути фотографії новозбудованого храму, а також фотографії з першої служби).

Дивіться проповідь у цій церкві з подячним словом о. Філарета до меценатів будівництва, а також відеозапис освячення зілля:

Іконостас храму свт. Климента Римського, виконаний іконописцем Сергієм Вандаловським:

Святитель Климент Римський:

Інтер'єр:

Освячення зілля:

Будівля духовного та соціально-просвітницького центру "Ковчег" у Лишні,
в якому тепер два храми: преподобної Параскеви Сербської (на першому поверсі) та святителя Климента Римського (у куполі):

4. Зранку наступного дня, 9 червня, в день Святого Духа, було відправлено Божественну літургію у храмі Воздвиження Хреста Господнього с. Мостище, настоятелем якого також є отець Філарет (переглянути фотографії).

Проповідь після Євангельського читання:

5. Цього ж дня відбулося вечірнє богослужіння на парафії на честь ікони Божої Матері "Всецариця" с. Осикове (переглянути фотографії).

 

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner