КЛБІ 2015

Міжнародні Климентівські Читання

Національний заповідник «Софія Київська»,
Міжнародна асоціація «Дім Серця» та видавництво «Дух і Літера»

 

Запрошують на презентацію

книги о. Тьєрі де Русі «Різдво, Таємниця»

8 грудня за адресою: Національний заповідник «Софія Київська»,
Дім Митрополита

 

Початок о 16.00

Учасники: Од Гійє, Олексій Сігов, о.Патрік де Лоб’є, о. Дідьє Берте, Костянтин Сігов, Наталія Сацик, Олександр Філоненко.

Різдво стає палітрою кольорів, що перебуває в постійному русі, вона є симфонією влучних і невтримних жестів, світлом, що сходить на землю. Колір пронизує полотно так само, як божественне пронизує землю. Золото єднається з вохрою, біле з карміном, пурпур із сірим.
о.Тьєрі де Русі, Різдвяний поїзд

Книга об’єднує тексти, написані отцем Тьєрі де Русі*, засновником спільноти Дому Серця та доповнюється важливими свідоцтвами волонтерів Дому Серця під час їхньої участі в місії, а також ілюстраціями української художниці Наталії Сацик. Книга видана українською та французькою мовами.

 

Вражаюча цілісність книги стала можливою завдяки зустрічі пронизливих, поетичних текстів отця Тьєрі, коротких свідоцтв інших членів спільноти та витончених ілюстрацій Наталі Сацик. Три такі різні мови зуміли гармонійно поєднатися під однією обкладинкою, утворивши своєрідну метамову та запрошуючи до спілкування людей по всьому світу, з різних культур, традицій та життєвих реалій. (Олексій Сігов, редактор видавництва «Дух і Літера»).

Ця книга – результат великої дружби, що існує між Домом Серця та українським гуманітарним видавництвом «Дух і Літера», що спеціалізується на виданні філософської, історичної, богословської та культурологічної літератури.

 


* Рукоположений у священики в 1983 році, о.Тьєрі де Русі закінчив філософський факультет в паризькому Інституті порівняльної філософії, а також захистив роботу з канонічної теології в Понтифікальному університеті святого Томи Аквінського в Римі. У 1990 році він засновує Справу Дому Серця, який посилатиме щороку десятки волонтерів у понад сорока напрямках по всьому світу з тим, аби являти для найбільш страждаючих людей присутність співстраждання. Автор багатьох духовних текстів, отець Т’єрі де Русі є також активним учасником різноманітних конференцій. Протягом більш ніж двадцять років він проводить насичену проповідницьку діяльність у Франції, Італії, Україні, а також Аргентині, Бразилії і Сполучених Штатах. З 2007 року він працює у Міжнародному Центрі для Культури Співстраждання (штат Нью Йорк), мета якого – поновити діалог між мистецтвом і вірою.

 

 

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner