КЛБІ 2015

Київський літній богословський інститут (КЛБІ) – це два тижні спільного життя студентів та викладачів, час, до краю заповнений навчанням та спілкуванням, молитвою, працею та відпочинком. У мальовничому селі Лишня у 30 км від Києва молодь з України (і не лише) приїжджає послухати видатних богословів, філософів, істориків, філологів з усього світу.

Ось уже 10 років КЛБІ діє з благословення Блаженнішого Володимира, митрополита Київського і всієї України. Організатор Інституту – Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур», видавництво «Дух і літера» та православний духовний та соціально-просвітницький центр «Ковчег» на парафії преп.. Параскеви Сербської, настоятель – ігумен Філарет (Єгоров). Мова лекцій та семінарів – російська. Учасники КЛБІ проживають та навчаються в будівлі, яка носить те саме символічне ім’я – «Ковчег».

Програма Інституту включає інтенсивні курси з біблеїстики, літургики, богослов’я у співставленні з наукою та літературою, з християнської культури, біоетики, релігієзнавства, музики та інших дисциплін. Нерідко дискусії, що починаються в аудиторії, продовжуються за обідом та вечерею, аж до глибокої ночі. Розклад передбачає щоденні заходи культурної програми: круглі столи, спілкування та спів біля вогнища, походи в ліс та на озеро, перегляд кінофільмів та ін.

Заняття дорослих студентів доповнюються різноманітною дитячою програмою.  

КЛБІ 2016

 

 

КЛБІ 2015

КЛБІ 2014

 

КЛБІ 2013

КЛБІ 2012

КЛБІ 2011

КЛБІ 2010

КЛБІ 2009

 
 

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner