КЛБІ 2015

Джерело: сайт КДАіС

26 вересня 2012 в Києві продовжили роботу XII Міжнародні Успенські читання. У цей день на конференції працювали дві секції: богословська та історико-культурна. 26 вересня робота Успенських читань проходила в Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

У рамках історико-культурної секції на конференції виступив проректор Київської духовної академії і семінарії з науково-богословської роботи В. В. Бурега. Він представив доповідь на тему: «Західний обряд в Православній Церкві: до проблеми православного свідчення в Західній Європі». У доповіді були розглянуті спроби створення в лоні Православної Церкви громад західного обряду впродовж XIX-XX ст. Особливу увагу В. Бурега приділив досвіду використання західного обряду в Православній Церкві в Чехословаччині в 1920-і рр.. та історію створення Французької Православно-Кафолічної Церкви, яка звершує богослужіння за реконструйованим галліканским обрядом. Доповідь викликала жвавий інтерес слухачів.

По закінченні роботи секції відбувся круглий стіл «Свідоцтво: традиції, форми, імена». Після цього XII Міжнародні Успенські читання завершили свою роботу.

Фото Аліси Андреєвої

 

 

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner