НАШИ ТЕМЫ
КЛБІ 2015

19 грудня, в день пам’яті святителя Миколая Чудотворця, архімандрит Філарет (Єгоров) звершив літургію у Хрестовоздвиженському храмі с. Мостище.

За літургією молилися міжнародні гості: співробітниця Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету та Інституту світової літератури ім. А. Горького РАН, літературознавець із Італії Елена Маццола та перекладачка з італійської мови та викладачка Московського педагогічного державного університету Оксана Дубнякова, які представляють християнське братство "Comunione e Liberazione" ("Спілкування і звільнення"), доцент кафедри філософії науки та теорії культури Харківського національного університету ім. В. Каразіна філософ та теолог Олександр Філоненко, а також працівники науково-видавничого об’єднання «Дух і Літера» та Центру св. Климента Лідія Лозова та Ольга Биканова.

У проповіді, виголошеній по завершенні служби, о. Філарет підкреслив, як важливо постійно творити добро - в цьому й полягає християнський подвиг:

Як завжди, на сугубій єктенії настоятель підніс молитву за мир в Україні.

Усіх присутніх привітали зі святом св. Миколая, а особливо дітей: вони отримали гостинці, серед яких - спецільно підготовлена до свята випічка. Ті, хто цього дня відмічали день ангела, отримали особливі подарунки. Подарунок від парафії отримав і сам о. Філарет.

Після святкової трапези працівники відділу соціально-благодійного служіння Бишівського благочиння на чолі з о. Філаретом (Єгоровим), а також міжнародні гості відвідали спеціалізовану школу-інтернат I-II ступенів для дітей з вадами розумового розвитку с. Мостище.

Відвідувачі роздали дітям подарунки та гостинці. Архімандрит Філарет поздоровив усіх зі святом святителя Миколая, розповів про пов’язані з ним традиції та передав привітання від архієпископа Макарівського Іларія, керуючого Макарівським вікаріатством. Директор закладу Наталя Василенко подякувала за привітання й гостинці та передала у подарунок гостям витинанки та інші вироби, власноруч виготовлені вихованцями школи. Було обговорено питання співпраці між мостищанською школою та навчальними та соціальними центрами України та Італії.

 

 

 

 

 

 

Поиск
Вход в систему
"Успенские чтения"

banner

banner