НАШИ ТЕМЫ
КЛБІ 2015

   К.: Дух і літера, 2005. – 400 с. Мова рос. – Обкл. тверда – Форм. 60х84/16 – ISBN 966-378-007-Х

Наклад книги закінчився!

   Збірник презентує матеріали Успенських читань на тему: “Особистість і традиція: зустріч поколінь і зв’язок часів”, що відбувалися 2004-го р. в Одесі та Києві, а також перших міжнародних Аверинцевських читань, присвячених пам’яті видатного християнського мислителя С.С. Аверинцева.

   Відомі богослови, церковні діячі, філософи, мистецтвознавці – митрополит Мінський і Слуцький Філарет, митрополит Георгій (Ходр), прот. Борис Бобринський, о. Володимир Зелінський, о. Михаїл Меєрсон, О.С. Попова, М.О. Новикова та інші розмірковують на сторінках збірника про особистість як носія живого Передання, про цінність особистого свідчення, про співвідношення передання й пам’яті, різні типи побутування традиції в культурі і прояви її в окремих формах творчості. Представлені в книзі різні точки зору на найвразливіші за посттрадиціоналістської доби поняття “особистість” і “традиція” відкривають вимір Передання як скарбниці духовного досвіду, що безперервно поповнюється.

  Ця проблематика визначила зміст Аверинцевських читань. Матеріали, що увійшли до книги, відображають осмислення наукової та культурної спадщини Аверинцева, відкритих ним тем, внеску вченого в інтелектуальну й духовну культуру, а також ролі його особистості й праць у становленні християнської самосвідомості сучасників. Читач знайде тут також тексти двох київських доповідей С.С. Аверинцева, що раніше не публікувалися.

   Тематично різноманітний збірник буде цікавим і корисним для спеціалістів із різних царин гуманітарного знання, викладачів і студентів світських і духовних шкіл, так само як і для широкого кола читачів, не байдужих до долі віри й культури на початку третього тисячоліття від Р.Х.  

 

Все книги сборники "Успенских чтений" смотрите здесь.

Поиск
Вход в систему
"Успенские чтения"

banner

banner