КЛБІ 2015

Джерело: "Православіє в Україні"

15-18 вересня в Києві проходили XIII Міжнародні Успенські читання.

***

Уже за традицією, якій, не багато не мало, 13 років, Успенські читання проходять у дружньому спілкуванні та насиченій роботі думки.

Як Передання і переклад можуть єднати релігії і культури народів – від Японії до Англії, долати відстань у часі між древньою Церквою і сучасною? Богослови, філософи та історики різних традицій і шкіл із 10 країн світу й зібралися в Києві, щоб відповісти на ці питання.

Звичайно, тему форуму «Передання і переклад» було обрано зовсім невипадково сьогодні, коли знання іноземних необхідне не тільки для кар’єрного зросту, а й для знайомства з традиціями та культурами світу.

15-18 вересня в Києві проходили XIII Міжнародні Успенські читання.Уже за традицією, якій, не багато не мало, 13 років, Успенські читання проходять у дружньому спілкуванні та насиченій роботі думки.

Джерело: "Православіє в Україні"

Гість у студії – дослідниця Східних Церков, відома православна журналістка та письменниця з Женеви - автор книги «Жизнь и духовность Восточных Православных Церквей».

«Во время коммунизма в ХХ веке у вас здесь, в Восточной Европе, конечно, было очень много христианских мучеников. К сожалению, в начале ХХІ века новомученики появляются на Ближнем Востоке, и мы должны о них молиться.

Джерело: сайт КДАіС

17 вересня, з благословення ректора КДАіС митрополита Бориспільського Антонія, Київські духовні школи відвідала швейцарська православна дослідниця Крістін Шайо.

Для студентів третього курсу Академії вона прочитала лекцію, присвячену Давнім Східним (дохалкідонськими) Церквам. По закінченні лекції студенти поставили гості велику кількість запитань.

Джерело: офіційний веб-сайт "Українська Православна Церква"

16 вересня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, голова Синодального комітету з біоетики та етичних питань Української Православної Церкви єпископ Макарівський Іларій узяв участь у ХІІІ міжнародній науково-богословській конференції «Успенські читання». Темою цьогорічних Читань є «Передання і переклад».

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner