КЛБІ 2015

XII  ХІІ Київський літній богословський інститут — 2014

ОБЩЕНИЕ - СОПРИЧАСТЯ - СПІЛКУВАННЯ - KOINONIA - COMMUNIO

ПРОГРАМА

21 липня, понеділок

9.30 - 11.00
 
Архімандрит Амвросій (Макар) (Мілан, Італія)
Біблійне богослов'я спілкування

вiдео

11.15 - 12.45
 
Олександр Семенович Філоненко (Харків)
Вступ до богослов'я митрополита Антонія Сурозького

вiдео

13.00 - 13.30 Обговорення лекцій

 

17.00 Андрій Йосипович Черняк (Москва)
Койнонія (спілкування) як наскрізна тема Біблії

вiдео

22 липня, вівторок

XIІ КИЇВСЬКИЙ ЛІТНІЙ
БОГОСЛОВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

20 липня – 2 серпня 2014 року, с. Лишня
(Київська обл., Макарівський район)

 

Дорогі друзі!

Запрошуємо вас до XIІ Київського літнього богословського інституту (КЛБІ), який відбудеться з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України, з  20 липня по 2 серпня 2014 р. в с. Лишня поблизу Києва.

Тема КЛБІ в 2014 році:

Спілкування-communio-koinonia:
витоки, шляхи осмислення та втілення

 

Організатори інституту — науково-видавниче об’єднання «Дух і Літера», Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур» та православний духовний та соціально-просвітницький центр «Ковчег» при парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня, настоятель — архімандрит Філарет (Єгоров). Учасники КЛБІ живуть та навчаються в будівлі, яка має таке саме символічне ім’я – «Ковчег».

Програма інституту включає інтенсивні курси з сучасного богослов’я, біблеїстики, літургіки у співставленні з наукою та літературою, з християнської культури, біоетики, мистецтвознавства, музики та інших дисциплін. На КЛБІ читалися такі курси, як: «Богослов’я спілкування», «Смисл  православного богослужіння», «Християнство в сучасному світі: етика, право, політика», «Афіни і Єрусалим», «Теодицея та феноменологія зла», «Нові можливості богослов’я»«Євхаристійна антропологія»«Новомученики Православної Церкви ХХ ст.», «Собори та соборність», «Психологія та релігія», «Християнська педагогіка», «Церква та суспільство», «Передання: вступ і критика», «Введення у патристичну антропологію», «Богослов’я та культура», «Поняття нескінченного в дитинстві», «Богословські аспекти російського авангарду» та інше (всі лекції КЛБІ у 2012 р. див. тут).

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner