КЛБІ 2015

 

«Преображенська спільнота» – так називається розділ, в якому ми будемо розповідати про життя Спасо-Преображенської парафії села Хотянівка Вишгородського району Київської області.
 
В книжці «Спадок раю. Думки про садівництво» Віген Гуроян пише: 

На східних іконах Різдва печеру зображено як трикутник абсолютної пітьми, що позначає ніч нашого гріха. В ній лежить Немовля, Яке приносить світло. Невинне Немовля – це розіп’ятий Месія, Який «зійшов на землю… щоб спасти Адама,… і, не знайшовши його там, спустився до пекла, щоб знайти його» (візантійський гімн Великої Суботи з Пісної Тріоді)… У зимову пору року, коли ми найменше цього очікуємо, хтось запрошує нас увійти до вічнозеленого Раю. Там тихо течуть ріки, неспинно живлячи землю, і земля щедро плодоносить під світлом Незахідного Сонця. Він – Садівник, що несе лавровий вінець Незахідного Сонця, прикрашений найсолодшими плодами та найдухмянішими квітами; Його вінець увінчує всю землю.
 
В Різдво цього року настоятелю Преображенської парафії, протоієрею Богдану Огульчанскому, виповнюється 50 років. Ми з великою радістю дякуємо Богу за те, що Він послав нам доброго пастиря, сердечно вітаємо улюбленого батюшку, цого рідних та близьких. Малим приношенням до свята хай будуть фотоальбоми:

 Протоієрей Богдан Огульчанський

 

 

 

 Преображенська парафія. Становлення

 

 

 

 

 

 О. Х'ю Вайбру - гість Хотянівки

 

 

 

 

 

Хотянівка зустрічає О.Седакову та В.Сильвестрова

 

 

 

 

 

Communione e Liberazzione в Хотянівці

 

 

 

 

 

Початок Успенських читань 2011

 

 

 

 

 

Пейзажі

 

 

 

 

 

Різдво та ювілей о. Богдана, 6-7 січня 2012

 

 

 

 

Це - тільки початок! В розділі з'являтимуться проповіді о. Богдана (тексти та аудіозаписи), нові фотоальбоми з життя парафії, відео. Всіх запрошуємо надсилати матеріали на адресу stclementscenter@gmail.com

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner