КЛБІ 2015

9 березня Преосвященніший Іларій, єпископ Макарівський, вікарій Київської Митрополії, керуючий Макарівським вікаріатством, голова відділу з біоетики та етичних питань при Священному Синоді УПЦ, відвідав соціальні центри Макарівського району та дитяче відділення центральної Макарівської лікарні.

Разом з головою Комісії з благодійництва Макарівської районної ради ігуменом Філаретом (Єгоровим), головою обласного фонду «Милосердя та здоров’я» Київської обласної держадмінінстрації Г. І. Єкименковою, головним спеціалістом Макарівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, головою громадської ради Макарівської районної державної адміністрації Р. Л. Ткачук та парафіянами храмів Макарівщини Макарівський архієрей побував в центрі соціальної підтримки дітей і сімей «Промінь надії» смт Макарів. Преосвященніший Іларій поспілкувався з персоналом центру, познайомився з побутом та умовами перебування його підопічних – одиноких матерів та дітей з проблемних сімей.

 

Після цього Його Преосвященство із супроводжуючими відвідав дитяче відділення Центральної макарівської районної лікарні, де відбулося спілкування із заступником головного лікаря з питань дитинства В.С. Калмиковою та персоналом лікарні.

 Наостанок група на чолі з Макарівським єпископом відвідала Центр ресоціалізації для дітей та підлітків в с. Копилів та поспілкувалася з його мешканцями. Це люди, які потребують особливої людської любові, теплоти та розуміння, адже багато хто з них, незважаючи на юний вік, зустрівшись з реаліями нашого непростого світу, був поранений людською байдужістю, неуважністю, недбалістю.

Преосвященніший Владика привітав усіх зі святим Постом, відзначивши, що піст – не лише період особливої молитви та всебічного утримання, але й час, сприятливий для звершення добрих справ. Скрізь було передано продукти харчування, речі, іграшки та домовлено про подальшу співпрацю між представниками обласної, районної влади та священнослужителями. Співробітникам соціальних закладів Владика побажав успіхів у їх нелегкій, але потрібній праці. Усіх, з ким зустрічалася група, Макарівський архієрей благословляв образом Пресвятої Богородиці. Найкращим закликом до милосердя є звершення нами милосердних справ. Тож будьмо милосердними!

 

 

 

 

 

 

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner