КЛБІ 2015

Джерело: сайт "Макарiвське благочиння"


Монастир святого Іоанна Серподержця.
Калабрія, Італія. Автор фото: Анна Попкова

14 вересня, з благословення Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, Преосвященний Іларій, єпископ Макарівський, керуючий Макарівським вікаріатством, Голова Синодального комітету з біоетики та етичних питань Української Православної Церкви, беручи участь в конференції «Амвросіївські читання», що відбувається в Італії, відслужив Божественну літургію в храмі давнього монастиря святого Іоанна Серподержця Калабрійського.

Монастир знаходиться в горах Калабрії на півдні Італії. Нещодавно він був відроджений православними монахами. Храм святого Іоанна Серподержця, подвижника Х століття, було побудовано на його гробниці в ХІ столітті.

Монастир святого Іоанна Серподержця. Калабрія, Італія. Автор фото: Анна Попкова
Преосвященному владиці співслужили настоятель Свято-Амвросіївської парафії м. Мілан архімандрит Амвросій (Макар), клірик Макарівського вікаріатства архімандрит Філарет (Єгоров) та ігумен цієї обителі, клірик Румунської Православної Церкви отець Іустин.


Монастир святого Іоанна
Серподержця. Калабрія, Італія.
Автор фото: Анна Попкова

Після служби Його Преосвященство, разом з іншими учасниками конференції, відвідав древні печери, які знаходяться неподалік від обителі. В них жили монахи, які укривалися тут в період панування іконоборництва та вороже налаштованих мусульман з Сирії та Палестини.

Також Макарівський владика завітав до міста Стіло, де відвідав церкву Х століття. Храм відомий тим, що на його стінах зберіглися давні фрески. Єпископ Іларій відвідав собор м. Стіло, де спочивають мощі Калабрійських подвижників: преподобних Іоанна Серподержця, Миколая та Амвросія.

Перед входом в храм Його Преосвященство зустрів заступник мера міста пан Стілітано. Протягом всього перебування владики в Калабрії його супроводжував також керівник відділу культури м. Стіло пан Мінервіно.

Під час бесіди Макарівського єпископа з представниками влади міста мова йшла, крім іншого, про православне історичне минуле цього регіону Італії.

Переглянути фотографії з Калабрії можна натиснувши на посилання або на одну з фотографій, що наведені нижче:

 

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner