КЛБІ 2015

warning: Creating default object from empty value in /var/www/user20421/data/www/clement.kiev.ua/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Усе прийде до Мене, що Отець дає Мені; і того, хто до Мене приходить, Я не вижену геть.

Ін. 6:37

Ця рубрика присвячена життю православного духовного, соціального і просвітницького центру «Ковчег», що діє на парафії преподобної Параскеви Сербскої с. Лишня Макарівського району Київської області.

Центр «Ковчег» та його керівник – настоятель парафії архімандрит Філарет (Єгоров) – вже багато років тісно співпрацюють з Центром св. Климента «Спілкування та діалог культур». Так, на базі «Ковчегу» організовуються щорічні Київскі літні богословські інститути (з 2003 г.), сюди приїжджають наші гості під час проведення київських міжнародних богословських конференцій (таких, як «Успенські читання»), тут співробітники та друзі Центру св. Климента зустрічають Різдво, святкують Пасху, беруть участь в богослужіннях.

Назва «Ковчег» не випадкова. Адже перш за все це – гостинний біблійний та церковний Ковчег, дім, який радісно приймає дуже різних людей з усього світу, рятує їх від відчуження та суєти і смиренно, але впевнено веде до спасіння у Христі. Радість бути прийнятим, зрозумілим, втішеним, обнадієним, радість знайти друзів – серед сільських жителів чи всесвітньо відомих богословів та діячів культури – ось те, що в першу чергу визначає духовну атмосферу «Ковчегу».

Про те, хто приходить до «Ковчегу», що об'єднує людей, які до нього приходять, і куди Ковчег пливе, дивіться інтерв'ю з архімандритом Філаретом.

Лишнянський "Ковчег": дитяче інтерв'ю з іг. Філаретом

Рубрика «Ковчег» створена для того, щоб розповідати про події, що відбуваються як на парафії преподобної Параскеви Сербської с. Лишня, так і на двох інших парафіях о. Філарета: Хрестовоздвиженському с. Мостище та на честь ікони Божої Матері «Всецариця» с. Осикове. Це фотоальбоми та відеозаписи святкових богослужінь та проповідей, духовних концертів та фестивалей, міжнародних та місцевих зустрічей, літних богословських інститутів, закордонних поїздок о. Філарета та його прихожан, його діяльності як депутата та голови комісії з благодійництва Макарівської районної ради та просто звичайного, найсправжнішого християнського життя.

Матеріали в рубриці розбиті по роках: 2012, 2011, 2010, 2009. Для перегляду матеріалів кожного року перейдіть по посиланнях нижче або дивіться підрубрики «КОВЧЕГУ» в меню сайту (ліворуч).

 

Матеріали за 2014 р.

фото і відео матеріали 2014 р.

Матеріали за 2013 р.

фото і відео матеріали 2013 р.

Матеріали за 2012 р.

фото і відео матеріали 2012 р.

Матеріали за 2011 р.

фото и відео матеріали 2011 р.

Матеріали за 2010 р.

фото и відео матеріали 2010 р.

Матеріали за 2009 р.

фото и відео матеріали 2009 р.

 

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner