КЛБІ 2015

warning: Creating default object from empty value in /var/www/user20421/data/www/clement.kiev.ua/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Олег КАРПЕНКО

Презентація журналу «Койнонія» та збірки матеріалів міжнародної конференції євангельських церков «Двадцать лет религиозной свободы и активной миссии в постсоветском обществе», яка відбулася 7 грудня у Київському інституті релігійних наук імені Фоми Аквінського у рамках Климентівських читань, стала приводом для дискусії про майбутнє теології та християнської ідентичності в Україні та світі.

На Климентівських читаннях розповіли про богослов’я майбутнього Модератор зустрічі, відомий православний богослов, доктор філософських наук Юрій Чорноморець констатував появу своєрідного «київсько-харківського феномену» як єдиного простору для розвитку богословського дискурсу та діалогу.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира, вікарій Київської Митрополії єпископ Макарівський Іларій взяв участь у роботі конференції «Міжнародні Климентівські читання», яка цього року була присвячена темі «Шляхи дружби та цивілізація любові».

Конференцію було організовано Центром св. Климента «Спілкування та діалог культур» та науково-видавничим об’єднанням «Дух і літера». Академічна зустріч відбулася в Києві 7-8 грудня.

7 грудня 2011 - Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського.
 
8 грудня 2011 - Національний заповідник "Софія Київська". Будинок митрополита.

Програму конференції дивіться тут.

Фото: В'ячеслав Горшков, Наталя Безбородова, Юлія Божич.

Міжнародні Климентівські Читання

Національний заповідник «Софія Київська»,
Міжнародна асоціація «Дім Серця» та видавництво «Дух і Літера»

 

Запрошують на презентацію

книги о. Тьєрі де Русі «Різдво, Таємниця»

8 грудня за адресою: Національний заповідник «Софія Київська»,
Дім Митрополита

 

Початок о 16.00

Учасники: Од Гійє, Олексій Сігов, о.Патрік де Лоб’є, о. Дідьє Берте, Костянтин Сігов, Наталія Сацик, Олександр Філоненко.

Різдво стає палітрою кольорів, що перебуває в постійному русі, вона є симфонією влучних і невтримних жестів, світлом, що сходить на землю. Колір пронизує полотно так само, як божественне пронизує землю. Золото єднається з вохрою, біле з карміном, пурпур із сірим.
о.Тьєрі де Русі, Різдвяний поїзд

Книга об’єднує тексти, написані отцем Тьєрі де Русі*, засновником спільноти Дому Серця та доповнюється важливими свідоцтвами волонтерів Дому Серця під час їхньої участі в місії, а також ілюстраціями української художниці Наталії Сацик. Книга видана українською та французькою мовами.

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner