КЛБІ 2015

warning: Creating default object from empty value in /var/www/user20421/data/www/clement.kiev.ua/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
ПРОПОВІДІ СВЯЩ.
АНАТОЛІЯ ЖУРАКОВСЬКОГО
 

На першу неділю Великого Посту

На Прощену неділю

В неділю про митаря та фарисея

Ми спасаємося Його життям

Про отця Спиридона

Над труною отця Спиридона


архієп.Бориспольський
Антоній (Паканич)

12 березня 2011 в Київській Духовній Академії в рамках щорічної студентської конференції відбувся методичний семінар «Вивчення спадщини новомучеників і сповідників XX століття в навчальних програмах духовних навчальних закладів», підготовлений Навчальним комітетом при Священному Синоді Української Православної Церкви.

 
У своєму вступному слові архієпископ Бориспольський Антоній (Паканич), ректор КДАіС, окреслив головні віхи у процесі вивчення та вшанування подвигу та спадщини новомучеників та сповідників ХХ століття, які переподвідає дана публікація.

12.03.12 у стінах Київської духовної академії, в рамках III студентської конференції «Студентська наука в духовній школі»,  відбувся семінар «Вивчення спадщини новомучеників і сповідників ХХ ст. в навчальних програмах», організований КДА спільно з видавництвом «Дух і літера» та Центром св. Климента «Спілкування та діалог культур» з нагоди виходу книги о. Анатолія Жураковського «Мы спасаемся Его жизнью» (див. підбірку матеріалів першої презентації книжки в Галереї «Соборна» тут).

Видавництво «Дух і Літера» запрошує усіх на семінар

«Вивчення спадку новомучеників і сповідників ХХ ст.
у навчальних програмах духовних навчальних закладів»
,

У МЕЖАХ ЯКОГО ТАКОЖ БУДЕ ПРЕЗЕНТОВАНО КНИГУ
СВЯЩ. АНАТОЛІЯ ЖУРАКОВСЬКОГО
«МЫ СПАСАЕМСЯ ЕГО ЖИЗНЬЮ. ПРОПОВЕДИ 1921-1930 ГГ. СТАТЬИ».

Семінар відбудеться у понеділок, 12 березня,
у приміщенні Церковно-археологічного кабінету КДАиС,
за адресою: вул. Лаврська , 15; корп. 64.

Початок – о 13.00.

 
6 лютого у галереї «Соборна» пройшов круглий стіл, присвячений виходу нової книги відомого київського пастиря-новомученика Анатолія Жураковського «Ми спасаємося Його життям». До видання увійшли проповіді та вибрані статті отця Анатолія. Велику частину матеріалів опубліковано вперше (за рукописами духовних чад новомученика). За словами директора видавництва «Дух і Літера» Костянтина Сігова, ідея видати таку книгу виникла у Магдалини Олексіївни Глаголєвої, яку свого часу хрестив отець Анатолій.

Пошук
Вхід
"Успенские чтения"

banner

banner